

























| Brand | STOM |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Custom PC Build |
| Product Condition | New |
| RIG Processor | [Pre-installed] AMD Ryzen 9 8945HX |
| RIG Motherboard | MINISFORUM BD895i SE ITX |
| RIG Memory Ram | LEXAR Value 16GB DDR5 5600MT/s |
| RIG Storage | LEXAR NM610 PRO 500GB M.2 PCIe NVMe Gen3 |
| RIG Power Supply | SlevNergy SF380 (380W) SFX |
| RIG Desktop Casing | Acer Predator GAMING MI900 ITX |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty for Most Components (Do ensure to check with us or the manufacturer's website for the latest warranty policy.) |
| Weight | 8.00 kg |
| Dimension | 33.90 cm x 17.90 cm x 25.70 cm |