

























| Brand | STOM |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Custom PC Build |
| Product Condition | New |
| RIG Processor | Intel Core i5-12400F |
| RIG Graphics Card | INNO3D GeForce GT 710 2GB GDDR3 LP |
| RIG Motherboard | Colorful BATTLE-AX H610M-E WIFI V20 |
| RIG Memory Ram | ADATA XPG Gaming Spectrix RGB 8GB DDR4 3200MT/s |
| RIG Storage | LEXAR NM610 PRO 500GB M.2 PCIe NVMe Gen3 |
| RIG Power Supply | Salpido (500W) |
| RIG Desktop Casing | FSP S120 mATX |
| RIG Cooling System | Arctic Freezer I35 ARGB CPU Air Cooler |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty for Most Components (Do ensure to check with us or the manufacturer's website for the latest warranty policy.) |
| Weight | 6.00 kg |
| Dimension | 30.90 cm x 18.50 cm x 35.40 cm |