

























| Brand | STOM |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Custom PC Build |
| Product Condition | New |
| Gaming Focused | Yes |
| RIG Processor | AMD Ryzen 7 8700F |
| RIG Graphics Card | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF OC 16GB GDDR7 |
| RIG Motherboard | ASUS B850M AYW GAMING WIFI |
| RIG Memory Ram | Team Group T-Force DELTA RGB 16GB DDR5 5200MT/s (8GBx2) |
| RIG Storage | PATRIOT P320 M.2 1TB PCIe NVMe Gen3 |
| RIG Power Supply | Deepcool PN750M (750W) 80PLUS GOLD |
| RIG Desktop Casing | MagniumGear NEO Qube 2 Infinity Mirror DRGB TG EATX |
| RIG Cooling System | Deepcool LT240 ARGB AIO CPU Liquid Cooler |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty for Most Components (Do ensure to check with us or the manufacturer's website for the latest warranty policy.) |
| Weight | 12.00 kg |
| Dimension | 45.00 cm x 27.00 cm x 46.00 cm |