

























| Brand | STOM |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Custom PC Build |
| Product Condition | New |
| RIG Processor | AMD Ryzen 5 5500GT |
| RIG Motherboard | Gigabyte A520I AC ITX |
| RIG Memory Ram | ADATA XPG Gaming Spectrix RGB 8GB DDR4 3200MT/s |
| RIG Storage | LEXAR NM610 500GB M.2 PCIe NVMe Gen3 |
| RIG Power Supply | Salpido (500W) |
| RIG Desktop Casing | Deepcool CH170 ITX |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty for Most Components (Do ensure to check with us or the manufacturer's website for the latest warranty policy.) |
| Weight | 6.00 kg |
| Dimension | 25.00 cm x 20.00 cm x 38.00 cm |