

























| Brand | MSI |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Motherboard |
| Product Condition | New |
| Chipset | Intel H810 |
| Compatible CPU | Intel |
| CPU Socket | LGA1851 |
| Compatible RAM | 2x DDR5 Up to 128GB |
| Storage Slots | 2x M.2 4x SATA 6G |
| PCI-Express | PCI-E 5.0 x 16 |
| MBD Form Factor | mATX |
| Warranty Period | 3 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty |
| Weight | 1.00 kg |
| Dimension | 22.00 cm x 24.30 cm x 3.00 cm |