

























| Brand | TRYX |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Cooling System |
| Product Condition | New |
| Supported Intel Socket | LGA1851 / 1700 |
| Supported AMD Socket | AM4 / AM5 |
| Cooler Type | Air Cooling |
| Heat Pipe | 6 |
| Air Flow (CFM) | 66.32CFM |
| Noise Level (dB) | 27.42dB |
| Fan Speed (RPM) | 500-1850RPM |
| LCD Display | Yes |
| Warranty Period | 5 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty |
| Weight | 1.85 kg |
| Dimension | 16.50 cm x 13.50 cm x 16.50 cm |