

























| Brand | Momax |
|---|---|
| Category | Mobile Accessories > Charger |
| Product Condition | New |
| Charger Type | Wall Adapter, Multi-Function |
| Power Delivery | 35W |
| Number of Ports | 4 or more |
| Fast Charging | Yes |
| Output Type | USB-C, USB-A |
| GaN Technology | Yes |
| Universal Plug | Yes |
| Warranty Period | 2 Years |
| Weight | 0.15 kg |
| Dimension | 7.10 cm x 5.40 cm x 5.40 cm |