

























| Brand | Momax |
|---|---|
| Category | Mobile Accessories > Charger |
| Product Condition | New |
| Charger Type | Wall Adapter |
| Power Delivery | 45W |
| Number of Ports | 2 |
| Fast Charging | Yes |
| Output Type | USB-C |
| GaN Technology | Yes |
| Warranty Period | 2 Years |
| Weight | 0.09 kg |
| Dimension | 5.00 cm x 4.00 cm x 3.30 cm |