

























| Brand | iFLYTEK |
|---|---|
| Category | Lifestyle > Appliance > Smart Gadget |
| Product Condition | New |
| Bluetooth Connection | Yes |
| Main Features | AI Transcription, Handwriting |
| USB Ports | Yes |
| WiFi | Yes |
| Battery Capacity (mAh) | 4000mAh |
| Voice Assistant | Yes |
| Warranty Period | 1 Year |
| Weight | 0.29 kg |
| Dimension | 24.70 cm x 17.80 cm x 0.40 cm |