

























| Brand | Arctic |
|---|---|
| Category | RIG Builder > Cooling System |
| Product Condition | New |
| Supported Intel Socket | LGA1851 / 1700 |
| Supported AMD Socket | AM5 / AM4 |
| Cooler Type | Liquid Cooling |
| Radiator Size (mm) | 280mm |
| Air Flow (CFM) | 69.90CFM |
| Fan Speed (RPM) | 800—2800RPM |
| RGB Lighting | Yes |
| Warranty Period | 5 Years |
| Warranty Type | Limited Warranty |
| Weight | 1.70 kg |
| Dimension | 13.80 cm x 31.70 cm x 3.80 cm |